Diety

dietyJedzmy na zdrowie!

Jedzenie nie tylko zaspokaja nasz głód i apetyt. To, co jemy wpływa na nasze zdrowie, samopoczucie i wygląd. Warto więc jeść zdrowo! Co to oznacza? Prawidłowa dieta musi być urozmaicona. Powinna obfitować w warzywa i owoce bogate w cenne witaminy i mikroelementy. Nie może  w niej zabraknąć ryb, które są źródłem białka, witamin A, E i D oraz kwasu omega-3.

Odpowiednio skomponowana dieta, jest najlepszym sposobem na zrzucenie zbędnych kilogramów. Będąc na diecie, nie musimy wcale odczuwać wilczego głodu ani pozbawiać podniebienie przyjemności. Wprost przeciwnie, możemy delektować się pysznymi, aczkolwiek lekkimi posiłkami. Jest tylko jedno „ale”… To czas, a raczej jego brak.

W wirze codziennych obowiązków i zajęć trudno jest znaleźć czas na przygotowywanie zdrowych, lekkich i urozmaiconych dań….

Lekko, zdrowo, bez wysiłku

Pozwól nam zadbać o swoją dietę! Stworzyliśmy  dla Ciebie  program odżywiania, dzięki któremu uzyskasz wymarzoną sylwetkę i będziesz cieszyć się świetnym samopoczuciem. Wystarczy, że przyjdziesz do naszej restauracji na  pyszne, niskokaloryczne i zdrowe posiłki. Wszystkie dania przyrządzane w naszej restauracji powstają ze starannie wyselekcjonowanych najświeższych składników, dzięki czemu są bogate w witaminy, mikroelementy i inne niezbędne składniki odżywcze. Nie ma w nich nawet śladu sztucznych polepszaczy smaku i koloru ani szkodliwych konserwantów.

Dania kuchni dietetycznej dostępne są w stałej ofercie BIG APPLE.

Codziennie przygotowujemy dla Państwa  potrawy oraz deser o obniżonej wartości kalorycznej.
Przy każdym daniu kuchni dietetycznej dokładnie informujemy o ilości kalorii zawartych w posiłku.

Dla naszych gości przygotowujemy codziennie świeże menu. Co tydzień zapraszamy w kulinarną podróż w inny zakątek Świata. W naszej ofercie znajdują się również tradycyjne dania, tak by każdy znalazł coś smacznego dla siebie. Szef kuchni osobiście dobiera tylko najlepszej jakości produkty. Nie używamy konserwantów ani chemicznych polepszaczy.

BIG APPLE to również wyjątkowa oferta deserów oraz koktajli mlecznych i świeżo wyciskanych soków owocowych.

Rozpocznij dzień od śniadania w BIG APPLE!

8:00-11:00 śniadania
(od poniedziałku do soboty)

11:00-20:00 obiady

Gdzie nas znaleźć?

Mieścimy się przy al. Grunwaldzkiej 578 w Gdańsku, obok hali widowiskowej AWFiS.

Zapraszamy od poniedziałku do soboty w godzinach od 8:00 do 20:00,
w niedziele natomiast od 11:00 do 20:00.