O nas

bar-logo

Big Apple Restaurant – świeży pomysł na jedzenie!

Proponujemy Państwu tylko najwyższej jakości potrawy kuchni polskiej i świata, przygotowywane z najświeższych i starannie selekcjonowanych produktów przez naszego szefa kuchni Janusza Nowaka.

Nasi kucharze, podczas  przygotowania potraw, nie używają żadnych „wspomagaczy” smakowych ani innych prefabrykatów, uzyskiwanych chemicznie. Dania, także warzywne i owocowe oraz soki przyrządzane są  na miejscu w restauracji.

Tym co nas wyróżnia na tle innych restauracji , to również  możliwość samodzielnego  skomponowania przez naszych gości dań. To Państwo decydują i wybierają, a my Państwu serwujemy posiłki. Codziennie oprócz kilku stałych dań, pojawiają się nowe potrawy .  Naszym celem jest przygotowywanie różnorodnych, smacznych i zdrowych  posiłków.

Codziennie w naszym menu jest danie dietetyczne i wegetariańskie.

 

Akceptujemy płatności kartą.

Dla naszych gości przygotowujemy codziennie świeże menu. Co tydzień zapraszamy w kulinarną podróż w inny zakątek Świata. W naszej ofercie znajdują się również tradycyjne dania, tak by każdy znalazł coś smacznego dla siebie. Szef kuchni osobiście dobiera tylko najlepszej jakości produkty. Nie używamy konserwantów ani chemicznych polepszaczy.

BIG APPLE to również wyjątkowa oferta deserów oraz koktajli mlecznych i świeżo wyciskanych soków owocowych.

Rozpocznij dzień od śniadania w BIG APPLE!

8:00-11:00 śniadania
(od poniedziałku do soboty)

11:00-20:00 obiady

Gdzie nas znaleźć?

Mieścimy się przy al. Grunwaldzkiej 578 w Gdańsku, obok hali widowiskowej AWFiS.

Zapraszamy od poniedziałku do soboty w godzinach od 8:00 do 20:00,
w niedziele natomiast od 11:00 do 20:00.